• 2_slide-10.png
  • 5_slide2016.png
  • 6_slide-6.png
  • HD_WarmingUpToernooi_2023_Web_Streamer_966x123px_v1.png
  • HD_WarmingUpToernooi_2023_Web_Streamer_v1.png
 

Nieuwsbrief

Het jaar 2019 loopt op zijn eind, dus tijd voor alweer onze laatste nieuwsbrief.
Wil je ergens meer over weten? Dan kan je op de afbeelding klikken en kom je bij het desbetreffende artikel uit.

 

 
 

Het is op donderdag 30 januari weer tijd voor de Algemene Ledenvergadering.
Jij kom toch ook?


De jaarlijkse ALV zal op donderdag 30 januari 2019 vanaf 20:00 uur plaatsvinden op De Meerpaal. Aansluitend heffen wij het glas om het nieuwe jaar in te luiden. Laat je zien en horen. 

Laat ons snel weten of je er bent!

 
 

Wisseling van de wacht kledingcommissie
Na drie jaar lang met verve de scepter gezwaaid te hebben over de kledingcommissie gaat Joyce Schabracq met ingang van het nieuwe seizoen het spreekwoordelijke stokje overdragen aan Danielle Hollman. Wij danken Joyce voor haar niet aflatende inzet in de kledingcommissie en wensen Danielle heel veel succes bij de voortzetting hiervan. Noteer vast: 11 januari 1e Kledingpasdag & 2e hands kledingverkoop.
 

 

Vrijwilligers opgelet!
Komend jaar wordt weer een jubileumjaar voor onze vereniging! We bestaan dan 20 jaar en we gaan dat jaar ook heel veel leuke dingen doen met zijn allen. Niet alleen wordt de openingsdag een openingsweekend, maar ook mogen wij dit jaar de landelijke Beeballdag voor onze regio organiseren; daarnaast voor de eerste keer een bedrijventoernooi; maar ook een aantal grote feesten. Dat betekent ook dat we het komende jaar heel veel hulp zullen kunnen gebruiken bij de verschillende activiteiten. Houd daarom de verenigingskalender in de gaten of meld je nu vast aan bij de activiteitencommissie. "Samen met plezier presteren", ook in ons jubileumjaar.

 

1e Houten Dragons Bedrijventoernooi
Op zaterdag 27 juni 2020 organiseren wij voor de eerste keer een bedrijventoernooi! Natuurlijk toegankelijk voor alle bedrijven in Houten. Is jouw werkgever wellicht  hier ook voor te porren of ken jij in je familie of kennissenkring ook gegadigden? Spreek ze dan vooral hier op aan!

 
 

 
 

#KAMPIOENEN

De jeugd heeft de toekomst, en met onze toekomst zit het dus wel goed!! Uitgerekend de drie jongste teams van onze vereniging (de Beeballers, Honkbal Pupillen 3 en Honkbal Pupillen 2) konden aan het eind van het seizoen de vlag hijsen.
Een top-prestatie en een stimulans voor komend seizoen!
Wie zijn er volgend jaar aan de beurt?

Like Us

Tweet Us

Insta with Us

Our Videos

Our Home Plate

 

Wij bedanken onze sponsoren: 

Zupport - Maatschappelijk Ondernemend

TinusTech Geluidstechniek

AW - Adviesburo Wijgers

Van der Valk Houten

Asapcloud

Copyright © HSV Houten Dragons, All rights reserved.
De nieuwsbrief is een uitgave van de communicatiecommissie.

Wat te melden? Laat het ons weten. 

Je kan de communicatiecommissie bereiken via:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

 
This email was sent to Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
HSV Houten Dragons · Groene Hoon 1 · Houten, Ut 3991LZ · Netherlands

Email Marketing Powered by Mailchimp